Ціна: от 1000 у.е.
Як отримати будівельну ліцензію?
Коли потрібно отримати будівельну ліцензію, зазвичай виникають такі питання: найперше – це яка вартість ліцензії на будівництво, строки отримання будівельної ліцензії, які документи потрібно надати, які фахівці повинні бути в штаті, що робити, якщо немає будь-яких документів, який розмір держ. платежу за видачу ліцензії, які гарантії дає вам виконавець? Ми відповімо на всі запитання.
Спочатку трохи теорії. Ліцензія на будівельну діяльність або точніше ліцензія на провадження господарської діяльності, пов’язаної з будівництвом об’єкта архітектури, видається Державною архітектурно-будівельною інспекцією в Києві. Строк видачі будівельної ліцензії, встановлений Порядком ліцензування господарської діяльності, пов’язаної зі створенням об’єктів архітектури, становить 27 робочих днів та ще 3 робочі дні становить технічне оформлення ліцензії. Вичерпний перелік документів, які подаються до органу ліцензування наступний:
1. Заява про видачу ліцензії, в якій мають міститися відомості про суб’єкта будівельної діяльності – заявника (найменування, місцезнаходження, банківські реквізити, ідентифікаційний код, контактні телефони, адреса електронної пошти – для юридичної особи; прізвище, ім’я, по батькові, паспортні дані (серія, номер паспорта, ким і коли виданий, місце проживання), ідентифікаційний код, банківські реквізити, контактні дані – для фізичної особи (підприємця);
2. Перелік робіт, пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури, які заявник має намір виконати.
3. Копія довідки про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, засвідчені нотаріально або органом, який видав документи.
4. За наявності у заявника відокремленого структурного підрозділу, який має намір здійснювати будівельну діяльність, додається копія довідки про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;
5. Відомості про виробничо-технічну базу, склад працівників за професійним та кваліфікаційним рівнем, технологію виробництва, інформаційно-правове, нормативно-технічне забезпечення, про наявну систему контролю якості виконання робіт (далі – відомість).
Розмір держ. платежу за видачу будівельної ліцензії – один прожитковий мінімум, що діє на момент видачі ліцензії. Плата за видачу ліцензії вноситься після прийняття рішення про видачу ліцензії. Повідомлення про видачу ліцензії надходить ліцензіату на електронну пошту.
А що ж на практиці? Перелік документів для подання до органу ліцензування на перший погляд дуже простий, та й сама процедура нескладна. Тільки є одне «але». Незаповнення або неповне заповнення затверджених форм (заяви, відомості) розглядається органом ліцензування як невідповідність Порядку ліцензування з подальшим поверненням заявнику документів без розгляду. А помилки, допущені у відомості, розглядаються як невідповідність ліцензіата ліцензійним умовам з подальшою відмовою у видачі ліцензії.
Саме заповнення відомості і є найвідповідальнішим моментом у підготовці документів для отримання будівельної ліцензії, що вимагає високого професіоналізму і досвіду у сфері ліцензування. Першу свою ліцензію для замовника ми отримали в 2005 р. у Держбуді (Київ). Ми робили ліцензії для наших замовників і в Києві, і в Дніпрі, і навіть у Донецьку.
Вартість послуги з отримання ліцензії на будівництво залежить від переліку будівельних робіт. Базова вартість ліцензії з мінімальним переліком 1000 доларів за курсом. Якщо порівнювати, наприклад, з 2014 роком вартість послуги становила від 10000 грн. За курсом це було близько 900 доларів. Спеціаліст з ліцензування в будь-який час перебуває на робочому місці в офісі, а не з’являється в призначений час «Х», і може дати безкоштовну консультацію.
Перелік необхідних документів та інформації індивідуальні для кожного замовника і також залежать від переліку будівельних робіт. Не варто думати, що можна тільки заплатити гроші, не надаючи документи, і отримати ліцензію. Це можливо, але ми не рекомендуємо так робити, оскільки це виходить за рамки закону. Інформація, що міститься у відомостях про ліцензіата, має бути правдивою і підтверджуватися реальними документами.
Тому наша послуга є комплексною і включає в себе такі додаткові послуги:
✔ укладення договорів на контроль якості виконаних робіт:
– монолітних бетонних, залізобетонних і армоцементних конструкцій – лабораторними випробуваннями зразків товарного бетону або розчину,
– зварних з’єднань – неруйнівними методами за зварними конструкціями,
– ґрунтових споруд і основ – лабораторними випробуваннями на ступінь ущільнення,
– електричних, електромеханічних – електричними лабораторними випробуваннями.
✔ організація навчання персоналу замовника з охорони праці та промислової безпеки;
✔ організація атестації зварювальників;
✔ організація навчання робітників будівельних спеціальностей (монтажник сталевих і залізобетонних конструкцій, муляр тощо).;
✔ підготовка та подання документів до органу ліцензування;
✔ отримання будівельної ліцензії.
Рахунки за додаткові послуги оплачує замовник.
ДЕ НАС НАЙТИ?
Ми знаходимося за адресою: м. Дніпро, вул. Богдана Хмельницького, 16, оф. 104 (ріг вул. Косіора в будівлі «Альянсу»).
Час роботи:
понеділок-п’ятниця з 10.00 до 17.00
субота, неділя – вихідний.
Телефонуйте за номерами:
(050) 95-96-752;
(096) 882-59-55.
Або замовте дзвінок за допомогою кнопки «Вам зателефонувати?»